Paprasta išgyti

Du draugai (1), I. Navickaitė, G. Česonio nuotrauka, daugiau -
Liga ir menas

Hepatitas C – išgydoma liga

Nors hepatitas C daug kam vis dar asocijuojasi su ilgu, sudėtingu, varginančiu ir ne visuomet sėkmingu gydymu, iš tikrųjų pastaraisiais metais situacija pasikeitė iš esmės. Laiku diagnozuotas hepatitas C šiandien daugeliu atveju išgydomas visiškai, greitai bei lengvai.

Naujos kartos vaistų veiksmingumas – net 95–100 proc.

Praeitame dešimtmetyje išrasti naujos kartos vaistai nuo hepatito C ypatingi tuo, kad hepatito C virusą kraujyje veikia tiesiogiai, o jų veiksmingumas siekia net 95–100 proc. Tai reiškia, kad kone kiekvienas pacientas po tokio gydymo visiškai pasveiksta ir gali gyventi visavertį gyvenimą.

Pasveiksite vos per 2–4 mėnesius

Gydymas naujos kartos vaistais ne tik ypač veiksmingas, bet ir greitas. Konkrečiam pacientui skiriamo gydymo trukmė priklauso nuo jo kepenų pažeidimo laipsnio, paciento ligos istorijos. Kiekvienu atveju gydytojas specialistas atsižvelgęs į paciento tyrimų rezultatus parenka ir skiria veiksmingiausią galimą gydymą.

Šiuolaikinis gydymas – lengvas ir patogus

Priešingai nei senosios kartos injekciniai vaistai, keldavę pacientams didžiulį diskomfortą, fizines ir psichologines kančias, šiuolaikinis gydymas tablečių pavidalu yra lengvas ir patogus. Dauguma šiandien gydomų ligonių nejaučia jokių šalutinių poveikių, todėl net ir gydymo metu jie gali gyventi visavertį profesinį ir asmeninį gyvenimą.

Gydymas 100 proc. kompensuojamas valstybės lėšomis

Gydymas naujos kartos vaistais Lietuvoje jau 100 proc. kompensuojamas valstybės lėšomis.
Tiesa, kol kas valstybės kompensuojami pažangiausi vaistai skiriami tik pacientams, kurių kepenų fibrozė jau pasiekusi antrąją ar vėlesnę stadiją. Tikimasi, kad artimiausioje ateityje gydymas naujos kartos vaistais bus kompensuojamas visiems pacientams be apribojimų.

Gydymą skiria gydytojas specialistas

Hepatito C diagnozę nustato ir reikiamą gydymą pacientui skiria antrinio lygio gydymo paslaugas teikiantis gydytojas specialistas – gastroenterologas arba infekcinių ligų gydytojas. Individualus gydymas parenkamas tik išsamiai įvertinus paciento tyrimų rezultatus.

Daugiau apie tai, kur ir kaip išsitirti, skaitykite Kaip išsitirti.

Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainė naudoja slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Plačiau apie slapukus.
Sutinku