Kaip išsitirti

Vilties kopėtėlės, T. Stanaitis, G. Česonio nuotrauka, daugiau -
Liga ir menas

Kreipkitės į savo šeimos gydytoją

Norėdami išsitiri dėl hepatito C, kreipkitės į savo šeimos gydytoją ar šeimos kliniką.

Įvertinęs jūsų sveikatos būklę ir įtaręs lėtinį hepatitą C, šeimos gydytojas ar šeimos klinikos gydytojas išduoda siuntimą antrinio lygio gydymo paslaugas teikiančio gydytojo specialisto (gastroenterologo arba infekcinių ligų gydytojo) konsultacijai.

Pritaręs šeimos gydytojo ar šeimos klinikos gydytojo įtarimams, gydytojas specialistas skiria hepatito C viruso antikūnų kraujyje tyrimą.

Tyrimo rezultatams esant teigiamiems, t. y. pasitvirtinus įtarimams, kad žmogus yra susidūręs su hepatito C virusu, gydytojas specialistas skiria tyrimą viruso genotipui nustatyti, o prireikus – ir kitus tyrimus.

Atlikęs visus reikiamus tyrimus ir nustatęs tikslią lėtinio hepatito C diagnozę, gydytojas specialistas pacientui parenka ir skiria veiksmingiausią galimą gydymą.

Daugiau apie hepatito C gydymą skaitykite Paprasta išgyti.

Tyrimai atliekami ir privačiose laboratorijose

Norėdami išsitirti dėl hepatito C, galite kreiptis ir į privačią medicininių tyrimų laboratoriją. Jei atlikto hepatito C viruso antikūnų kraujyje tyrimo rezultatai būna teigiami, čia galima atlikti ir tyrimą viruso genotipui nustatyti bei kitus tyrimus, reikalingus patikslinti hepatito C diagnozę.

Gavę tyrimų rezultatus, kreipkitės į savo šeimos gydytoją ar šeimos kliniką. Įvertinęs jūsų tyrimų dėl hepatito C rezultatus, šeimos gydytojas ar šeimos klinikos gydytojas išduoda siuntimą antrinio lygio gydymo paslaugas teikiančio gydytojo specialisto (gastroenterologo ar infekcinių ligų gydytojo) konsultacijai.

Nutaręs, kad paciento turimų tyrimų rezultatų nepakanka, gydytojas specialistas gali skirti papildomų tyrimų. Jei turimų rezultatų pakanka, gydytojas specialistas pacientui parenka ir skiria veiksmingiausią galimą gydymą.

Daugiau apie hepatito C gydymą skaitykite Paprasta išgyti.

Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainė naudoja slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Plačiau apie slapukus.
Sutinku